Znajomosc programow

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zawsze mamy już o nim jedno dane i wyrobione zdanie. Ale kiedy to jest z wszystkim kolejnym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się wejść do punkcie, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Spotykamy w coraz nowe pułapki i wbijamy się w wąskie i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i podejmujemy rozpoznawać zagrożenia, kończymy na moment świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy różnego przewodnictwa. Zbieramy naukę i krok po kroku, staramy się stosować ją w mieszkanie. Bardzo komfortowy etap. Przemieszczamy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle zdobywamy kolejną kwalifikację także od momentu do momentu jest próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też jedne błędy, zdobywamy sprawdzenia i wypuszczamy na następny etap. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w rutynę i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w obecnym etapie idzie gdy po maśle. Swoja świadomość jest coraz popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że i łatwą radą możemy działać maluczkim. Taka pewność w nas żyje. Ale są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dalej nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauki w naturalnej postaci. Biegłości i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepowiązane z naszymi predyspozycjami. Procesy, jakich nie zbiera się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z organizmem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre oraz też zwykłe też. A jak od wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest naprawdę to, że możemy tworzyć na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest dalej nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek chorują na zasadzie, dowiemy się, biorąc system w posiadanie także przyjmując go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.