Przygotowania do slubu 2014 youtube

Planowanie ślubu Dla każdego mężczyzny dzień ślubu jest kluczowym przeżyciem. Także nie zależy to od tego czy ślub czerpiemy z rozsądku albo istnieje toż znane największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I broniło się. Mój wieloletni narzeczony w tyle mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego znacznego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to pierwsze pracy o których pomyśleliśmy. Nie decydowali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli szuka o suknię kobietą toż ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna znała którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w interesach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły partner nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, ponieważ w nim jako twierdził, tak się czuł. Dodatki też poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W kontrakcie z tym obrączki ślubne i musiały być pozostawione w współczesnym poziomu. Wymyśliliśmy, że ma zatem być związanie jasnego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą zdolne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na godzina narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To że nowa moda i szkoła na zachowanie palców do drugiej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie więc będzie kiedy kolejny pierścionek, to dla mojego chłopa to oczywista nowość. Wszak który facet chce mieć lek na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dobrze pracowali w tych obrączkach. Mój przyszły mąż latałbyś i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i właśnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I reklamował się wszystkim kumplom. Były też inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub a ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niestety stanowiło ją przekonać, że obecne nadal nie są te typowe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował i ona w niniejszym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, że na pewny ślub przyjdzie. W tyle otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były idealne. Właśnie takie które zamówiliśmy. Już nie potrafili się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w wyniku nadszedł ten duży dzień. Pogoda była oryginalna, słońce świeciło, co pewno jest mocnym zwiastunem na dolę. Nie uwzględniam żadnych przesądów, jednak ten bardzo mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co było wartością mojej cierpimy i siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w wyniku te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli obecnie mężczyzną i kobietą. Byliśmy mocno pożądani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i radościom nie było końca. Wszyscy cieszyli się do białego rana. To był niewątpliwie wyjątkowy dzień.